Robin Hood 2021 – 1. turnus

Hra

Rytíř Robert z Locksley přišel v Anglii neprávem o všechen svůj majetek. Odchází do Sherwoodského lesa, kde mezi skupinou uprchlíků nachází přátele, kteří mu pomůžou v boji za spravedlnost. Nenechme si ujít toto napínavé středověké dobrodružství a pojďme se přidat k legendě o Robinu Hoodovi.

My u toho určitě budeme…

 

Kostýmy

Doporučujeme podívat se na film  Robin Hood: Král zbojníků s Kevinem Costnerem. Tam zajisté najdete plno středověké inspirace.

Vážení obyvatelé Sherwoodského lesa. Dovolte, abychom Vás poprosili o přibalení kusu bílé látky ve tvaru trojúhelníku (šátku na ramena). Využijeme batikování a šátek bude součástí Vašeho kostýmu.

Odjezdové místo na tábor

S sebou

  • Důležitý je průkaz zdravotního pojištění nebo jeho kopie a užívané léky. O užívaných lécích laskavě detailně informujte v přihlášce, v případě potřeby při předání dítěte, je možno konzultovat se zdravotníkem nebo přebírajícím vedoucím.
  • Originál nebo kopii průkazu totožnosti z důvodu cestování hromadnou dopravou (lítačka, open card, občanka, pas, ISIC, klubové karty s fotografii, školní průkazka, průkazka jiného dopravce atd..). Kartička pojišťovny nestačí, nemá fotografii.
  • Vhodné jsou také hudební nástroje.
  • Seznam věcí ke sbalení

Doporučení

  • Oblečení doporučujeme označit monogramem nebo jménem dítěte (stačí fixem na cedulce).
  • Děti si mohou v táboře v místním bufetu koupit pohlednice, známky, baterie i něco sladkého a vodu.
  • Nedoporučujeme dávat dětem mobily, drahé fotoaparáty, šperky, drahé hodinky, mp3 přehrávače. Věci je sice možné schovat v kanceláři, ale děti si je většinou chtějí nechat u sebe a vzhledem k tomu, že chatky nejsou po dobu tábora zamčeny, nemůžeme za ně ručit.
  • Dovolujeme si Vás moc požádat, abyste během tábora děti nenavštěvovali.

Potvrzení o bezifekčnosti

Potvrzení o bezifekčnosti na rok 2021 (.doc, .pdf). Před odjezdem je nutné doložit TOTO konkrétní potvrzení o bezinfekčnosti.

PŘIDEJ SE K NÁM JEŠTĚ DNES

Každé skutečné dobrodružství vzniká nárazem fantazie na skutečnost.
Karel Čapek

Pojďte “narazit” s námi, stačí kliknout…